Nissan LEAF другого покоління здав краш-тести на “відмінно”

2018 Nissan Leaf
П’ятизірковий результат нового Nissan LEAF, опублікований сьогодні, повторює успіх оригінального LEAF першого покоління, представленого в 2011 році. Тоді японський електрокар першим в своєму класі отримав 5 зірок від комітету Euro NCAP.

Коли споживачі відвертаються від звичайних двигунів, особливо дизельних, і приходять до “зеленим” авто, вкрай важливо, щоб їх безпека не піддавалися ризику завдяки новим силовим системам.

Nissan LEAF другого покоління поставляється з безліччю нових функцій безпеки і наочно демонструє, що його екологічність не досягається за рахунок безпеки тих, хто знаходиться всередині автомобіля.

LEAF став першим автомобілем, який оцінювався відповідно до поліпшених і розширених протоколів Euro NCAP на 2018 рік. Очікується впровадження безлічі нових тестів, в яких розглядаються ключові сценарії аварій, пов’язані з автомобілями, пішоходами, а тепер і зростаючим числом велосипедистів.

Виявлення останніх з використанням технології автоматичного гальмування вперше перевірялося на Nissan LEAF другого покоління. Це складне завдання як з апаратної, так і програмної точок зору.

Датчики повинні мати широкий кут огляду для своєчасного виявлення швидкохідних велосипедистів. Складні алгоритми необхідні для забезпечення правильної ідентифікації потенційних загроз зіткнення, при цьому уникаючи помилкових спрацьовувань.

Якщо говорити про конкретніші результати, то в категорії “Захист дорослих пасажирів” новий LEAF набрав 93%, “Захист дітей” – 86%, “Захист пішоходів” і “Оснащення системами безпеки” – по 71%.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *