На європейський ринок LCV виходять відразу три нових мінівена

2019 Citroen Berlingo
Так вже вийшло, що на початку літа 2018 року сталась зміна поколінь відразу у трьох ключових гравців на європейському ринку легких комерційних автомобілів. Абсолютно нові версії отримали Citroen Berlingo, Peugeot Partner та Opel Combo.

Об’єктивно кажучи, перші два вена – це, по суті, одна і та ж модель. Та й Combo в технічному плані недалеко від них знаходиться, особливо після покупки компанії Opel французьким концерном PSA.


І, тим не менш, вся трійка – це саме нові покоління, а не рестайлінг. Це означає, що в найближчі 5-6 років, вибираючи развозной фургон або пасажирську версію, споживачі будуть орієнтуватися саме на ці версії. У чому їх головна відмінність від машин попереднього покоління?

Всі три моделі – Citroen Berlingo, Peugeot Partner і Opel Combo – розроблені на відносно новій передньопривідній платформі EMP2.

2019 Peugeot Partner


Вся трійця отримала сучасні системи активної безпеки, в тому числі круїз-контроль, камера заднього виду, автоматичне екстрене гальмування.

Сенсорним монітором мультимедіа сьогодні нікого не здивуєш – в нових венах вона присутня.

Крім того, передбачена корисна для фургона опція – індикатор перевантаження. Її отримає, принаймні, Citroen Berlingo.

У силовій лінійці – екологічні та економічні бензинові і дизельні двигуни, зокрема, мотори з лінійок PureTech і BlueHDi.

Зовнішність нових венів виконана в сучасній стилістиці кожного з брендів, але у всіх новинок легко проглядається кроссоверний дизайн-код.

2019 Opel Combo


У продаж нові Citroen Berlingo і Peugeot Partner почнуть надходити наприкінці року. Щодо Opel Combo, наразі дата старту на ринку не називається, але, швидше за все, його поява також відбудеться у другому півріччі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *