На Токійському автосалоні представлять гумовий автомобіль

Toyoda Gosei, підрозділ Toyоta, представить кілька нових концептів на мотор-шоу в Токіо в кінці цього місяця. Серед них цікавий ультракомпактний автомобіль під назвою Flesby II, який планують запустити у виробництво у 2030 році.

Цей мультяшного виду концепт виготовлений з електрогуми (e-rubber) – матеріалу, здатного змінювати форму під впливом електрики, м’яка структура якого допоможе уникнути травм пішоходів.

Концепт Flesby II

Салон нагадує яйце і занурює водія в розслаблюючу середу, в якій є м’яко текстуровані матеріали, а також світлодіодне освітлення.

Крім концепту Flesby II, Toyoda Gosei продемонструє деякі ідеї, які потенційно можуть бути використані на автономних і електричних транспортних засобах.

Перша – концепт футуристичної передньої частини автомобіля з модулем пластикової решітки з вбудованими камерами і радіолокатором міліметрової хвилі для автономних систем водіння, а також лампи зв’язку, які «інформують людей … про стан і наміри транспортного засобу».

Компанія також покаже концепт інтер’єру з рульовим колесом наступного покоління, здатним відчувати стан водія за допомогою камер і датчиків.

Концепт передньої частини автомобіля

Концепт рульового колеса наступного покоління

Джерело: Carscoops

Фото – Toyoda Gosei

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *