Mitsubishi будує в Україні станції швидкої підзарядки електромобілів

Перші зарядні станції швидкої підзарядки електрокарів з’явилися в Україні в офіційних дилерських центрах Mitsubishi Motors в Києві, Дніпрі та Харкові. Так японська компанія приєдналася до розвитку зарядної інфраструктури в країні.

Треба визнати, Mitsubishi завжди була флагманом передових рішень в області “зелених” технологій. Так, модель Mitsubishi i-MiEV стала першою повністю електричною автівкою, запущеною в серію.

Тепер технологічний флагман Mitsubishi Outlander PHEV вже четвертий рік поспіль утримує лідерство на європейському ринку, перейшовши позначку в 100 тис. проданих одиниць. Перед тим, як ця модель стала доступна в Україні, автовиробник вніс свій внесок в розвиток зарядної інфраструктури.

Станції швидкої підзарядки ABB виробництва Нідерландів дають можливість не тільки зарядити електрокари і гібриди, але і моніторять процес зарядки дистанційно, виявляючи несправності.

Зарядки ABB’sTerra 53 CJ сумісні з усіма електричними транспортними засобами із зарядними пристроями типу CHAdeMO. Зарядження стандартно триває 15-25 хвилин, в залежності від автомобіля.

Зарядні станції оснащені роз’ємами C – Combo, J – CHAdeMO (Mode 4), T – Type 2 Mode 3, тобто ідеально підходять для широкого використання. Вони мають потужність 50 кВт і адаптовані для роботи у важких погодних умовах від -35 °C до +50 °C.

Перші зарядні станції встановлені в дилерських центрах бренду за адресами:

  • НІКО Діамант, Бориспільське шосе, 13-й кілометр, м.Київ;
  • НІКО Дніпро, вул. Космічна, 27Д р.Дніпро;
  • Техно-Арт, вул. Героїв Праці, 2В, м.Харків.

Джерело: ТОВ «ЕМ ЕМ СІ Україна»

На фото: 2011 Mitsubishi i-MiEV

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *