Mercedes, BMW та Audi привезли до Пекіна свої подовжені новинки

У Піднебесній досить популярні подовжені модифікації європейських і не тільки моделей. Враховуючи цей попит, автовиробники розробляють такі версії спеціально для великого та перспективного авторинка КНР. Слушною нагодою продемонструвати «розтягнуті» новинки став Пекінський автосалон.
2017 Mercedes-Benz E-Class L

2017 Mercedes-Benz E-Class L

На мотор-шоу в столиці Китая, яке сьогодні розпочало свою роботу, всі представники так званої «Великої німецької трійки» привезли подовжені версії своїх останніх моделей. Зокрема, Mercedes-Benz презентував «розтягнутий» E-Class, компанія BMW – модифікацію Long Wheelbase кросовера X1, Audi – седан A4 L.

Mercedes-Benz E-Class L розроблений спеціально для ринка КНР та буде вироблятися у Китаї на автозаводі спільного підприємства Beijing Benz Automotive Co. Додамо, що довжина колісної бази седана у порівнянні зі стандартною моделлю збільшена на 140 мм.

BMW X1 Long Wheelbase X1 довший за базову модель на 80 мм, на 20 мм її ширше та на 40 мм вище. Як і Mercedes-Benz E-Class L, подовжений BMW X1 продаватимуть тільки в Китаї і збиратимуть на підприємстві СП BMW Brilliance в Шен’яні.

2017 BMW X1 Long Wheelbase

2017 BMW X1 Long Wheelbase

 

Audi A4 L – це також ексклюзив автовиробника для ринка КНР. Подовжена модифікація седана для цієї країни має колісну базу 2 910 мм, тобто на 40 мм довшу від стандартного A4.

2017 Audi A4 L

2017 Audi A4 L

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *