Mazda розпродає в Україні кросовери CX-5 першого покоління

Кросовер Mazda CX-5 нового покоління вже надійшов на український ринок. Однак на складах дилерів ще залишилися автівки першої генерації. Тому в Україні проходить остаточний розпродаж цих залишків.

Ціни дійсно дуже привабливі. Так, кросовери першого покоління випуску 2017 року з бензиновим двигуном потужністю 192 к.с. можна придбати з з вигодою до 176 тисяч гривень, повідомляють на офіційному сайті марки. Знижка на автомобілі з дизельним двигуном потужністю 175 к.с. досягає 150 тисяч гривень.

Таким чином, найдоступніша за ціною версія Mazda CX-5 першого покоління (комплектація Touring, передній привід, бензиновий двигун в 150 к.с.) обійдеться від 689 тисяч гривень. Найдешевша дизельна версія в рамках розпродажу буде коштувати від 829 тисяч гривень.

Що стосується нової CX-5 (на фото вгорі), то тут ціни такі. Бензинова версія в початковій комплектації Drive з 2,0-літровим двигуном потужністю 150 к.с., 6-ступінчастою механічною коробкою і переднім приводом обійдеться від 649 тисяч гривень.

На кросовери з більш дорогими варіантами оснащення передбачена тільки коробка-автомат. Крім згаданого вище мотора, японці пропонують CX-5 з бензиновим 194-сильним агрегатом (від 879 тисяч) і 175-сильним дизелем (від 889 тисяч).

Найдорожча Mazda CX-5 другого покоління коштує 1 мільйон 35 тисяч гривень.

Фото – Mazda

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *