Литва проти шахраїв: авто на литовських номерах можуть конфіскувати у їхніх українських власників

Митний департамент Литовської Республіки опублікував перші результати розслідування законності ввезення в Україну автомобілів, зареєстрованих на території Литви.

Так, у звіті йдеться про 59 тис. транспортних засобів, які потрапили в Україну з Литви з грубими порушеннями митного законодавства.

Відзначено, що ті автовласники, хто ввіз авто від імені юридичної особи – як співробітник компанії, потраплять під звинувачення, причому відразу за трьома кримінальними статтями: несплата податків, розтрата коштів підприємства, наймання нелегальних працівників, оскільки за документами українські власники автомобілів з литовськими номерами числяться водіями таких компаній.

Роз’їжджаючи на автівці з литовськими «бляхами», український автовласник тепер ризикує її втратити. При перетині кордону з державами Європи «залізного коня» можу конфіскувати, правда, якщо виявиться, що його завезли в Україну за допомогою фірми, поміченої в шахрайстві.

На підставі отриманих від литовських колег даних про нелегально імпортовані автівки, українські правоохоронні органи зможуть затримувати такі транспортні засоби і конфісковувати їх на території України.

Джерело: Корреспондент 

Фото – Dave Collier

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *