Lamborghini робить ставку на потужність кросовера Urus

Lamborghini Urus
Є причина, за якою Lamborghini знадобилося майже шість років, щоб провести модель Urus від концепту до товарної версії. Кожне рішення в першому кросовері бренду було ретельно і детально продумано. Головним козирем новинки стане її потужність, пише Automotive News.

Серійний Lamborghini Urus, офіційно представлений на початку цього тижня, надійде в продаж наступної весни і буде коштувати більше 200 тисяч євро.

Ультра-люксовий кросовер отримав двигун потужністю 650 к.с. і повинен скласти серйозну конкуренцію 608-сильному Bentley Bentayga вартістю від 182 тисяч євро і 629-сильному Mercedes-AMG G65 (від 282 тисяч).

У найближчі роки в цей новий сегмент увійдуть кросовери від Aston Martin, Ferrari і Rolls-Royce, але в Lamborghini впевнені, що їх продукт буде виділятися. Глава компанії Стефано Доменікалі (Stefano Domenicali), зокрема, заявив:

Після того, як я водив Урус, я не сумніваюся, що він стане великим успіхом, тому що на ринку немає нічого, що поєднує такий рівень продуктивності з дійсно розкішним інтер’єром.

Роскішний салон Lamborghini Urus

Lamborghini планує випустити близько 1000 кросоверів в наступному році, а потім збільшити обсяг до 3500 автівок на рік. Починаючи з 2019 року, якщо попит буде зростати, щорічне виробництво Урус збільшать до 4000 одиниць. Як зазначив Доменікалі, такий обсяг випуску однієї моделі перевищив би найкращий виробничий показник в історії збірки автомобілів Lamborghini.

Вперше в своїй 54-річній історії Lamborghini буде виробляти фарбу для моделі самостійно і відмовиться від зовнішніх постачальників. Площа виробничого майданчика в Сант-Агаті (Італія) збільшена вдвічі. До тих 1050 співробітників, що вже працюють на підприємстві, додані ще 700 осіб.

Не можна не відзначити, що величезний внесок в розробку і виробництво Урус вніс материнський концерн Volkswagen. Він постачає не тільки платформу, але і алюмінієвий кузов, і 4,0-літровий двухтурбінний двигун.

Потужність двигуна Lamborghini Urus складає 650 к.с.

Найбільш привабливою якістю в Lamborghini Urus автовиробник називає відчуття безпеки і маневреності, яке кросовер забезпечує на будь-якій швидкості і на будь-якому типі місцевості. Це досягається за рахунок “агресивного використання управління задніми колесами”. Простіше кажучи, кросовер здатний підрулювати ними в межах 3 градусів в обох напрямках.

Urus постачається зі стандартними активними передніми і задніми стабілізаторами поперечної стійкості, які пов’язані з 48-вольтової акумуляторної системою.

У минулому році компанія продала рекордні 3 457 автомобілів по всьому світу. США стали найбільшим ринком (1 041 суперкар), випередивши Японію (359 од.) І Велику Британію (326 од.).

Фото – Lamborghini

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *