Купе Infiniti Q60 більш не є секретом

2015 Infiniti Q60 Concept
Компанія Infiniti розсекретила зовнішність предсерийной версії купе Q60. У натуральному вигляді прототип продемонструють за тиждень на мотор-шоу в Детройті. Серійна машина буде конкурувати насамперед з BMW 4-Series, Audi A5, а також Lexus RC.

Технічні подробиці в Infiniti оголосять вже на автосалоні у Місті Моторів. У виробника лише зазначили, що дизайн нового купе виконаний у тій же стилістиці, що і концепт Q80 Inspiration, продемонстрований восени на Парижському автосалоні. Відомо, що купе Q60 отримало великі колісні диски (21˝), а сидіння обшиті шкірою високої якості.

Раніше вже повідомлялося, що серійне купе Q60 з’явиться на авторинку за два роки – у 2016-му. За словами шеф-дизайнера преміальної марки Альфонсо Албаіси, товарна модель буде дуже схожа на прототип. Віце-президент материнської компанії Nissan Сіро Накамура повідомив, що за габаритами Infiniti Q60 буде більше 4-серії BMW, але менше 6-ї.

За деякими даними, модель отримає бензинову 3,7-літрову «шістку» потужністю 333 к.с. Не виключається також розробка «зарядженої» версії Infiniti Q60 – конкурента BMW M4.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *