Кросовер Ford Kuga наступного покоління помічений на тестах в Південній Європі

Фотошпигуни зняли Ford Kuga під час випробувань на дорогах Південної Європи. Модель істотно не змінювалася останні 6 років, і нове покоління назріло, пише видання Carscoops.

Судячи з фото, тести проходить виробнича модель, яку обіцяють представити в 2020 році. Кузов виглядає довшим і ширшим за попередника, колісні арки розширені.

Треба сказати, кросовер користується стабільним попитом у США, де продається під назвою Ford Escape, – 308 296 од. продано в минулому році. В Європі його популярність динамічно зростає.

У 2017 європейці купили 150 тисяч автомобілів, а за останні 4 роки на європейському авторинку було реалізовано близько 20 тисяч Ford Kuga. Тому апгрейд цілком логічний.

Що можна очікувати від нового покоління? – Швидше за все, більше простору, зручностей та якості в інтер’єрі, нову інформаційно-розважальну систему, набір сучасних електронних помічників водія.

У Ford вже відзначили, що наступне покоління кросовера буде пропонуватися з меншою кількістю комплектацій, щоб скоротити витрати.

Лінійка двигунів ще не підтверджена. Можна очікувати, що модель буде доступна з останніми варіантами двигуна EcoBoost. Також можлива поява плагін-гібридної версії, в рамках стратегії компанії з випуску 24 гібридів, що підключаються, до 2022 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *