Кращі автомобільні бренди США, що порадили експерти

2016 Mazda6
Експерти агентства U.S. News & World Report, що спеціалізується на складанні професійних рейтингів, в тому числі автомобільних, на цей раз поділилися думкою про кращі автобренди США у цьому році у різних категоріях.

В окрему групу вони виділили cars – легкові автомобілі, SUV – спортивно-утилітарні транспортні засоби (кросовери, позашляховики), легкі вантажні авто (trucks) і розкішні автівки класу люкс (luxury cars).

Вирішивши придбати автомобіль, більшість людей починають вибирати відповідну марку. Хоча є, безумовно, прихильники бренду, які не розглядали б придбання чогось іншого, крім, скажімо, Toyota або Chevrolet. Однак для багатьох вибір правильного бренду транспортного засобу являє складність.

Porsche Macan Turbo

У США продається більше 35 марок автомобілів, і споживачі можуть заплутатися. Фахівці U.S. News & World Report прийшли на допомогу. Вони уважно вивчили попит і пропозиції транспортних засобів різних брендів на ринку США, експертні думки, результати тестів з безпеки, і на їх підставі вибрали переможців.

Mazda MX-5 Miata

Ними стали:

  • Ford у категорії легких вантажівок. Особливо відзначена модель Ford F50;
  • Mazda у категорії легкових автівок, з моделями Mazda3, Mazda6, Mazda MX-5 Miata, на які є хороший попит на ринку США завдяки комфортному інтер’єру, технологіям, вдалому дизайну;
  • Honda у категорії SUV, завдяки широкій лінійці від субкомпактних до трьохрядний автомобілів. Особливо відзначені фахівцями моделі CR-V, Pilot та Odyssey;
  • Porsche у категорії розкішних автомобілів з кращим показником рейтингів надійності і високою експерною оцінкою моделей Macan, Cayenn, Panamera, Cayman, Boxster та 911.

Porsche Cayman

На верхньому фото – Mazda6

Фото: Mazda, HondaPorsche

Джерело: U.S. News & World Report

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *