Компанія Renault готує до виробництва наступника кросовера Koleos

Судячи зі шпіонських фото, компанія Renault закінчує дорожні випробування кросовера Maxthon, який замінить у модельній лінійці французького автовиробника модель Koleos.

Останній виробляється з 2007 року і особливим попитом не користується. Низькі продажі «Колеоса» вимусили компанію Renault навіть убрати кросовер з деяких ринків. Тому заміна моделі у класі середньорозмірних SUV є дуже актуальною. Фактично, французи мають намір вивести на ринок свій варіант Nissan X-Trail, у якого з популярністю все в порядку. Про це на Женевському мотор-шоу казав і шеф-дизайнер Renault Лоуренс ван ден Акер (Laurens van den Acker).

Вже зараз, незважаючи на камуфляж, можна сказати, що Maxthon більше, ніж Koleos. Зовнішня стилістика новинки дуже нагадує дизайн бізнес-седана Talisman.

Досерійний прототип Renault Maxthon

Досерійний прототип Renault Maxthon

Спочатку у ЗМІ пройшла інформація, що у якості додаткової опції для Maxthon будуть доступні два додаткових місця. Але все той же ван ден Акер спростував її – мовляв сімей, в яких чотири дитини, не настільки багато, щоб для них розробляти окрему версію.

Дебют Renault Maxthon (до речі, ця назва ще офіційно не підтверджена) очикується на мотор-шоу в Пекіні у травні. Старт продажу новинки очікується на початку наступного року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *