Компанія KIA презентувала нове покоління седана Optima

Kia Optima четвертого покоління
На Міжнародному автомобільному салоні у Франкфурті відбулася європейська прем’єра нового покоління бізнес-седана KIA Optima.

Колісна база нового покоління KIA Optima збільшена на 10 мм і тепер становить 2805 мм, загальна довжина автомобіля виросла на 10 мм і досягла 4855 мм. При цьому, нова модель стала на 25 мм ширше (тепер 1860 мм) і на 10 мм вище (габаритна висота – 1465 мм).

KIA Optima четвертого покоління – найбільш пророблений в плані аеродинаміки автомобіль за всю історію цієї моделі. Коефіцієнт аеродинамічного опору Сх знизився з 0,3 до 0,29.

Передня панель візуально розділена на верхню «зону приладів» і нижню «зону органів управління». Це зроблено для того, щоб водієві не доводилося відривати погляд від дороги при необхідності отримати основну інформацію приладів. У «зоні приладів» розташований новий 8-дюймовий сенсорний екран інформаційно-розважальної системи. У «зоні органів управління» розмістилися кнопки керування різними системами в салоні, причому за рахунок перенесення ряду функцій на сенсорний дисплей – кількість цих кнопок стала менше, ніж у попереднього покоління моделі.

Кузов четвертого покоління KIA Optima розроблений з нуля. Силова структура кузова стала міцніше завдяки використанню спеціальної сталі. Тепер з цього матеріалу виконано 50% конструкції, що в 2,5 рази більше, ніж раніше. У результаті всіх цих інноваційних рішень жорсткість кузова на скручування зросла більш ніж на 50% порівняно з третім поколінням моделі.

Двигуни: 1.7 CRDI (дизель, 141 л. С., «робот» 7DCT / 6МКПП) або 2.0 CVVL (бензин, 150-163 к. С., 6АКПП / 6МКПП).

На території Західної Європи продажі нового покоління KIA Optima стартують у 4 кварталі 2015 року. В Україні новинка має з’явитися на початку 2016-го.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *