Компактний кросовер Volvo XC40 визнаний «Автомобілем року» в Європі

Компанія Volvo Cars вперше стала лауреатом престижної премії: напередодні Женевського моторшоу новий маленький кросовер Volvo XC40 отримав звання «Європейський автомобіль року 2018».

Ця нагорода – логічне продовження визнання кросоверів шведської марки. За останні пару років титул «Північноамериканський кросовер року» було присвоєно XC90 і XC60. Британський автомобільний журнал «What Car?» нещодавно нагородив XC40 своєю премією «Автомобіль року».

Уже понад 20 тисяч попередніх замовлень розміщено на цю компактну модель в США і Європі, що говорить про правильно обраний Volvo Cars шлях.

Volvo XC40 першим був побудований на новій компактній модульної платформі CMA – спільній розробці Volvo і Geely. Вона стане основою для всіх майбутніх авто 40-серії, в тому числі і електричних, та дозволить оптимізувати ресурси для їх виробництва.

XC40 – ще й перша модель Volvo з функцією загального доступу до автомобілів. Завдяки технології цифрового ключа Volvo і мобільному додатку Volvo On Call власники XC40 зможуть поділитися автівкою з сім’єю і друзями, не передаючи ключ фізично.

Для кросовера пропонується підписка «Care by Volvo» з можливістю внесення щомісячної абонплати за користування замість оплати повної вартості автомобіля.

Різноманітні функції допомоги водієві включають Pilot Assist, City Safety (запобігання зіткнень), Run-off Road Mitigation (запобігання з’їзду з дороги), Oncoming Lane Mitigation (запобігання виїзду на смугу зустрічного руху) і камеру на 360°.

XC40 пропонує оригінальні дизайнерські рішення і функціональну організацію простору в салоні. Це і ніші для зберігання речей в дверях та під сидіннями, і спеціальне місце для телефонів, і індукційна зарядка, а також складаний гачок для невеликих сумок та знімний сміттєвий бак в консолі.

Пізніше будуть доступні гібридна і електрична силові установки для XC40.

Джерело: ТОВ “Віннер Імпортс Україна, Лтд”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *