Kia сподівається на зростання продажів завдяки новим «гібриду» та універсалу

В компанії Kia очікують, що вихід на європейський ринок гібридного кросовера Niro та моделі Optima в кузові універсал дозволить привернути увагу до корейського бренду нових покупців та підвищити рівень продажів.

За свою мету в Європі Kia ставить 420 тисяч реалізованих автівок на цей рік, тобто плюс 9 відсотків до результату 2015-го. Континентальні продажі у 2018 році за планами мають сягнути півмільйона одиниць.

У минулому році європейці придбали 385 тисяч автівок Kia, що на 8,8% більше результата 2014 року. Тому плани автовиробника цілком реалістичні.

Великі сподівання в компанії Kia покладають на перший «гібрид» марки – кросовер Niro. Він з самого початку розроблявся, саме як автівка з гібридною силовою установкою, і не є гібридною модифікацією вже існуючої моделі, як Optima Hybrid.

Niro позиціонується між кросоверами Soul та Sportage, і має поступити на авторинок Європи цим літом по ціні від 20 тисяч евро.

Також Kia розраховує на універсал Optima SportsTourer, який також виходить на ринок континента і, як сподіваються корейці, складе гідну конкуренцію Volkswagen Passat та Ford Mondeo в аналогічних кузовах.

2017 Kia Optima Sportswagon

2017 Kia Optima Sportswagon

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *