Kia представила 48-вольтову дизель-гібридну силову установку

Kia Ceed (2019)
Нова м’яка гібридна система, представлена ​​компанією Kia, забезпечить підвищення потужності і скорочення викидів дизельних силових агрегатів. Протягом 2018 року нова система поповнить силові лінійки деяких моделей південнокорейського бренду.

Kia офіційно оголосила про запуск у виробництво абсолютно нової гібридної трансмісії, повідомляє Auto Express. Система включає в себе 48-вольтову батарею з блоком стартер-генератора. Аналогічні технології вже використовуються на Suzuki Ignis і Audi A8.

Електродвигун додає 10 кВт – це 13 к.с. – для підвищення продуктивності при швидкому прискоренні, а також допомагає при часткових навантаженнях дросельної заслінки, щоб зняти напругу з двигуна внутрішнього згоряння. При гальмуванні інвертор перемикає струм двигуна, ефективно перетворюючи його в генератор, щоб зарядити невелику батарею в 0,46 кВт.

У Kia стверджують, що компактність системи дозволить відносно легко встановити її в нинішніх моделях марки. У більшості випадків акумулятор буде розташований під багажною підлогою.

#:  Седану Toyota Camry виповнюється 35 років: шлях до успіху

Офіційна дата випуску поки не була підтверджена, але технологія вже готова до серійного виробництва.

Новий Ceed (на фото вгорі), який повинен вийти на ринок в цьому році, як видно, стане першою моделлю, яка отримає нову технологію.

Гібридна установка Kia

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *