Kia представила 48-вольтову дизель-гібридну силову установку

Kia Ceed (2019)
Нова м’яка гібридна система, представлена ​​компанією Kia, забезпечить підвищення потужності і скорочення викидів дизельних силових агрегатів. Протягом 2018 року нова система поповнить силові лінійки деяких моделей південнокорейського бренду.

Kia офіційно оголосила про запуск у виробництво абсолютно нової гібридної трансмісії, повідомляє Auto Express. Система включає в себе 48-вольтову батарею з блоком стартер-генератора. Аналогічні технології вже використовуються на Suzuki Ignis і Audi A8.

Електродвигун додає 10 кВт – це 13 к.с. – для підвищення продуктивності при швидкому прискоренні, а також допомагає при часткових навантаженнях дросельної заслінки, щоб зняти напругу з двигуна внутрішнього згоряння. При гальмуванні інвертор перемикає струм двигуна, ефективно перетворюючи його в генератор, щоб зарядити невелику батарею в 0,46 кВт.

У Kia стверджують, що компактність системи дозволить відносно легко встановити її в нинішніх моделях марки. У більшості випадків акумулятор буде розташований під багажною підлогою.

Офіційна дата випуску поки не була підтверджена, але технологія вже готова до серійного виробництва.

Новий Ceed (на фото вгорі), який повинен вийти на ринок в цьому році, як видно, стане першою моделлю, яка отримає нову технологію.

Гібридна установка Kia

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *