JAC виводить на ринок стильний мініатюрний кросовер Refine S2 Mini

Китайський автовиробник JAC починає продажі невеликого кросовера Refine S2 Mini. Новинка надійде на ринок КНР наприкінці грудня і коштуватиме від 60 до 80 тисяч юаней – це приблизно 225-300 тисяч у гривневому еквіваленті. Чи поставлятиметься міні-кросовер на зовнішні ринки, лишається питанням, але автівка дійсно імпозантна на відміну від решти моделей марки.
JAC Refine S2 Mini

JAC Refine S2 Mini

Отже, Refine S2 Mini отримав 99-сильний двигун (126 Нм). Привід – тільки передній, трансмісія – тільки механічна.

На даху встановлені рейлінги для кріплення багажника. На жаль, у нас відсутні офіційні фото кросовера, тому знімки – лише аматорські.

Задні двері, на яких змонтований контейнер для запасного колеса, відчиняються убік. Refine S2 Mini – дійсно мініатюрний – 3775/1685/1775 мм та 2390 мм колісної бази.

Про якісь позашляхові якості моделі навряд чи варто казати. Однак для заміських подорожей, наприклад, на пікнік автівка підійде.

JAC Refine S2 Mini – салон

В салоні варто звернути увагу на оригінальне червоно-чорне оформлення, а також на монітор мультимедійної системи, яка передбачена у комплектації бюджетної моделі.

Марка JAC офіційно представлена в Україні. На офіційному сайті автовиробника присутня інформація щодо кросовера S2 (на фото вгорі), на базі якого створений більш компактний Refine S2 Mini. Однак цін немає, а це може означати що компанія тільки збирається поставляти модель в Україні.

Наразі на вітчизняному ринку доступні два кросовера марки – JAC S3 (від 360 тис. грн.) та JAC S5 (від 393 тис. грн.).

Як бачимо, ціни досить високі, зважаючи на те, що перед нами китайські автомобілі. Можливо, саме тому особливим попитом китайська марка в Україні не користується.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *