До Інтернету потрапили шпигунські фото салону Kia Cee’d нового покоління

2019-kia-cee-d
Kia Cee’d нового покоління дебютує в наступному місяці на Женевському автосалоні-2018. Передсерійні тестові зразки вже потрапляли до об’єктивів фотошпигунів. Останні фото привідкрили завісу секретності над інтер’єром новинки.

Шпигуни змогли сфотографувати приладову панель в деталях. Як видно, Kia не збирається відмовлятися від кнопок – їх досить багато. Звертає на себе увагу 8-дюймовий планшетний дисплей. Схожий тачскрін використовується на останньому Hyundai i30.

Взагалі кажучи, на перший погляд дизайн інтер’єру виглядає трохи застарілим. Матеріали обробки – це і високоякісні м’які поверхні, і відносно дешевий твердий пластик.

Kia Cee’d нового покоління буде офіційно представлений на початку наступного місяця. У силовій лінійці очікується 1,0 і 1,4-літрові бензинові турбомотори, а також 1,6-літровий дизель. Альтернативу 6-швидкісний «механіці» становить 7-ступінчастий дводисковий «робот».

Якщо Kia пропонує для всіх своїх останніх моделей особливу версію GT-Line в спортивній стилістиці, новий Cee’d навряд чи стане винятком.

Фото – SB-Medien

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *