Infiniti створює абсолютно нову платформу для електромобілів

Компанія Infiniti анонсувала створення нової платформи, яка стане основою майбутніх електричних новинок бренду. Перший електрокар на новій архітектурі з’явиться в 2021 році.

Всі нові автомобілі компанії, які потім підуть, побудують на цій платформі, крім QX80 – він збереже своє нинішнє шасі Nissan Patrol. Це означає, що всі моделі преміальної марки з 2021 року будуть в тій чи іншій формі електричними, оскільки заявлена ​​платформа розроблена під використання електричної системи e-Power.

Як видно, Infiniti, як і іншими автовиробниками, обраний курс на електрифікацію модельного ряду. За словами глави компанії Роланда Крюгера (Roland Krüger) з’являться нові налаштування підвіски, подвійний важіль на передній осі та інші нові деталі, яких на даний момент в лінійці бренду немає.

Нова платформа Infiniti буде призначатися як для гібридних, так і повністю електричних силові агрегатів. Побудовані на ній електрокари зможуть видавати до 406 к.с. і мати дальність ходу близько 483 км (300 миль).

Високопродуктивні автомобілі марки будуть як і раніше оснащуватися бензиновими двигунами, з елементами гібридизації, електромоторами спереду і ззаду, щоб забезпечити повний привід і незалежний електричний режим водіння.

На фото: 2018 Infiniti Q Inspiration Concept

Джерело: Automotive News

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *