Infiniti презентувала черговий віртуальний спорткар

Infiniti Concept Vision GT
Японська марка приєдналася до обширного пулу автовиробників, що створюють цифрові” автомобілі, сісти за кермо яких можна тільки в комп’ютерних гоночних симуляторах. Стати власником боліда на ім’я Concept Vision GT можна в популярній грі GranTurismo 6.

Хоча віртуальні спорткари ніколи не перетворюються на серійні автомобілі, і в кращому вигляді їздять по виставках у вигляді макетів, дизайнери Infiniti стверджують, що малювали новий автомобіль не від стелі“. Concept Vision GT – це “уявлення того, як може виглядати потужний і швидкий Infiniti в недалекому майбутньому”.

До того ж представлені декількома групами дизайнерів конкуруючі проекти були перевірені фахівцями з точки зору можливостей компоновки ключових агрегатів і аеродинаміки. До речі, в результаті перемогу в конкурсі здобув проект пекінської дизайн-студії.

Infiniti не забула поділитися інформацією щодо конструкції віртуальної машини. Двигун розташований спереду в межах бази, коробка передач віднесена до задньої осі, привід – на задні колеса, развесовка 45:55. Поліпшити зчеплення з цифровим асфальтом машині допомагають дифузори і активні аеродинамічні елементи під днищем.

Новий віртуальний суперкар Infiniti вже доступний для тест-драйву в грі GranTurismo 6 для приставки PlayStation 3.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *