Hyundai підрахувала травневі продажі: Santa Fe та Kona як і раніше популярні

Hyundai Kona (2018)
Компанія Hyundai Motor повідомила про результати продажів автомобілів в травні 2018 року. Дилери бренду по всьому світу реалізували понад 387 тисяч автомобілів, що більше на 5,7% результату травня 2017 року.

Зростання продажів представники компанії пояснюють стабільним попитом на кросовери. Це перш за все відноситься до флагмана Santa Fe нового покоління і субкомпактної Kona. На результат також вплинули хороші показники Hyundai на китайському ринку.


Травневі продажі Hyundai на домашньому ринку Південної Кореї зросли на 2%. Тут було продано без малого 62 тисячі автомобілів, а згадана вище нова Santa Fe є бестселером.

На зовнішніх ринках обсяг продажів Hyundai виріс на 6%. Реалізація склала 325 тисяч одиниць. Найпопулярнішою моделлю стала субкомпактна Kona (на фото вгорі), яка вже кілька місяців продається на ключових для компанії ринках.

Що стосується України, то у нас за результатами минулих п’яти місяців Hyundai стала шостою з 1968 проданими автомобілями, як повідомляють в асоціації “УкрАвтопром”. Найзатребуванішою моделлю на вітчизняному ринку залишається кросовер Tucson, на який припала майже половина всіх продажів бренду.

Європейська версія Hyundai Tucson


 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *