Hyundai опублікував зображення нового водневого кросовера

Хоча назва нового кросовера Hyundai з водневими паливними елементами поки невідома, автовиробник опублікував серію рендерних зображень новинки.

Водневий SUV повністю розсекретять на виставці Consumer Electronics Show (CES), яка за традицією проходить в лютому. Поряд із зображеннями корейський автовиробник також оголосив про дебют нової автономної технології, яка буде використана на кросовері.

Hyundai FCEV, як його поки умовно називають журналісти, проходив випробування в Німеччині. Тестовий прототип приховував камуфляж. Зараз ж можна сказати, що водневий кросовер зовні нагадує велику Hyundai Kona.

Очікується, що він буде значно дешевшим, ніж Hyundai ix35 FCEV, який коштує близько 56 тисяч євро і за весь 2017 рік знайшов в Європі всього півсотні покупців.

Hyundai FCEV

Новий кросовер дебютує на ринку з паливним елементом четвертого покоління, який недавно розробили інженери Hyundai.

Він на 20% легший за ix35 FCEV. Двигун розвиває потужність понад 160 к.с., а запас автономності, як стверджується, перевищує 600 км на одному заряді паливних елементів.

Для довідки: Так звані “водневі автомобілі”, за своєю суттю, є електрокарами, тобто тяговим вузлом в них є електромотор. Його батарея заряджається за рахунок енергії, одержуваної з водневих паливних комірок. Продуктом вихлопу такий силової установки є звичайна вода.

На даний момент серійно виробляються всього чотири моделі на водневих паливних елементах: вже згаданий  Hyundai ix35 FCEV, Toyota Mirai, Honda Clarity, а також фургон Renault Kangoo FCEV.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *