Honda CR-V після рестайлінгу отримала нову автоматичну трансмісію

Оновлена Honda CR-V
Компанія Honda презентувала оновлений кросовер Honda CR-V в виконанні для європейських авторинків. Автомобіль отримав нову дев’ятидиапазонну коробку-автомат, нові системи безпеки та нове обладнання.

Зовнішні оновлення мінімальні: модернізована світлотехніка, новий передній бампер і решітка радіатора, задні ліхтарі виконані на світлодіодах. Салон автомобіля, як наголошується в прес-релізі виробника, став більш стильним і функціональним, а для його обробки використані більш якісні матеріали.

Оновлена Honda CR-V буде продаватися в Європі на вибір з трьома моторами – це дволітровий бензиновий I-VTEC потужністю 155 к.с., а також два 1,6-літрових дизельних агрегата I-DTEC з максимальною віддачею 120 або 160 к.с. Система повного приводу буде запропонована тільки для найбільш потужного мотора в гамі. Двигуни будуть агрегатуватися або з шестиступиневою «механікою», або з новим вище згаданим «автоматом».

У списку оснащення з’явився новий інформаційно-розважальний комплекс Honda Connect з сенсорним дисплеєм (7˝), що був вперше продемонстрований на автосалоні в Парижі минулої осені. Комплекс базується на ОС Android.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *