Гібридний кросовер Kia Niro отримав розеткову версію

У самому найближчому часі компанія Kia почне поставляти на ринок нову модифікацію Kia Niro з можливістю підзарядки від зовнішньої електромережі. До цього часу батареї гібридного кросовера черпали енергію тільки від внутрішнього генератора.

У автовиробника обіцяють, що пробіг Kia Niro Plug-In Hybrid з повним баком і повним зарядом батарей може досягати 900 км (560 миль) без дозаправки і підзарядження. На одній електротязі запас автономності кросовера складає близько 40 км (25 миль).

З споживчої точки зору кросовери, що підзаряджаються, більш зручні, ніж звичайні гібриди. Такі автівки можна “заправляти” у домашньому гаражі. Разом з тим, вони помітно дорожчі, ніж звичайні гібриди. Kia Niro в Україні, до слова, коштує від 625 тисяч гривень. Сумарна потужність силової установки гібрида становить 141 к.с.

Відзначимо, що Kia Niro спочатку розроблявся як гібридний автомобіль. У кросовера немає версії з одним лише двигуном внутрішнього згоряння.

“Розетковий” Kia Niro Plug-In Hybrid повинен підвищити купівельний інтерес до моделі

Раніше AutoUniversum писав про дослідження реальної паливної витрати Niro, які проводили американські журналісти. З’ясувалося, що вона складає близько 6,0-6,5 літрів на сотню пробігу.

Фото – KIA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *