Ford представив развозной фургон на базі хетчбека Fiesta

На виставці комерційних автомобілів в Бірмінгемі, Великій Британії, компанія Ford уперше продемонструвала нову модель фургона Fiesta Van та нові технології мобільного Інтернету в автомобілі.

Фургон Fiesta Van поповнив лінійку комерційних автомобілів Ford Transit, до якої входять моделі Transit Custom, Transit Connect і Transit Courier.

Компанія Ford також оголосила про впровадження функції мобільного доступу до Інтернету в двох своїх перших комерційних автомобілів в Європі.

Серед інших ключових презентацій компанії на виставці комерційних автомобілів були інноваційні рішення для міських перевезень, застосовані в гібридних автомобілях з підзарядкою від електромережі Transit Custom. Вони входять до експериментального автопарку в Лондоні.

Ford Fiesta Van

Крім того, представлена концепція електронного сервісу для підвищення ефективності доставки на останній милі до дверей споживача.

Компанія Ford також вперше продемонструвала нову модель Ranger Wildtrak X.

Ford Ranger Wildtrak X

Ford продає багато комерційних автомобілів в Європі. Протягом останніх трьох років компанія була одним з лідерів в цій ніші. З початку 2018 роки вже продано 93 200 автомобілів класу LCV. Це найвищі показники реалізації комерційних автомобілів Ford за перший квартал з 1993 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *