Ford представив развозной фургон на базі хетчбека Fiesta

На виставці комерційних автомобілів в Бірмінгемі, Великій Британії, компанія Ford уперше продемонструвала нову модель фургона Fiesta Van та нові технології мобільного Інтернету в автомобілі.

Фургон Fiesta Van поповнив лінійку комерційних автомобілів Ford Transit, до якої входять моделі Transit Custom, Transit Connect і Transit Courier.

Компанія Ford також оголосила про впровадження функції мобільного доступу до Інтернету в двох своїх перших комерційних автомобілів в Європі.

Серед інших ключових презентацій компанії на виставці комерційних автомобілів були інноваційні рішення для міських перевезень, застосовані в гібридних автомобілях з підзарядкою від електромережі Transit Custom. Вони входять до експериментального автопарку в Лондоні.

Ford Fiesta Van

Крім того, представлена концепція електронного сервісу для підвищення ефективності доставки на останній милі до дверей споживача.

#:  У Skoda Karoq з'явиться німецький "брат"

Компанія Ford також вперше продемонструвала нову модель Ranger Wildtrak X.

Ford Ranger Wildtrak X

Ford продає багато комерційних автомобілів в Європі. Протягом останніх трьох років компанія була одним з лідерів в цій ніші. З початку 2018 роки вже продано 93 200 автомобілів класу LCV. Це найвищі показники реалізації комерційних автомобілів Ford за перший квартал з 1993 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *