Ford Mustang став найбільш популярним спорт-купе в світі

Ford Mustang EcoBoost
Нещодавно компанія Ford повідомила, що масл-кар Mustang у минулому році став самим популярним спорткаром у Німеччині. Судячи з останніх даних, оприлюднених агенцією IHS Automotive, ця тенденція відбувається по всій земній кулі.

У автовиробника повідомили, що в 2015-му у світі продано приблизно 110 тисяч «Мустангів» в кузові купе і ще 30 тисяч – в кузові кабріолет. Таким чином, модель стала єдиною в своєму класі, обсяг реалізації якої за рік перевищив позначку у 100 тисяч одиниць. Більш того, Mustang, як стверджують в компанії Ford, значно випереджає конкурентів.

Відмітимо, що «Мустанги» останнього покоління почали офіційно продаватися не тільки в Європі, але й на багатьох світових ринках, що, на нашу думку, збільшило попит на легендарну модель. То того Ford розробив модифікацію масл-кара з 2,3-літровим двигуном EcoBoost (на фото).

У автовиробника відзначають, що пропозиція «Мустангів» на британському та китайському ринках зараз обмежена, тому результат реалізації спорт-кара потенційно мав би бути ще кращим.

До речі, не на всіх ринках «Мустанги» з «малими» двигунами EcoBoost користуються попитом. Наприклад, в Австралії та Новій Зеландії покупці віддають перевагу більш традиційній версії масл-кара з 5,0-літровою «вісімкою» у 435 к.с.

І ще декілька слів про конкурентів Ford Mustang. У 2015 році загальний обсяг продажу Chevrolet Camaro та Dodge Challenger у США був менший, ніж у «фордівського» спорткара. Mustang на «домашньому» ринку розійшовся тиражом у 12 563 примірника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *