Електричний кросовер Tesla Model X представлений офіційно

Tesla Model X
Компанія Tesla нарешті офіційно представила кроссовер Model X, який рухається виключно на електротязі. Дебют моделі відбувся під час спеціального заходу на заводі автовиробника у Фрімонті, Каліфорнія.

Перший серійний електричний автомобіль класу SUV у світі завдяки спортивній компоновці та активному задньому спойлеру має коефіцієнт спротиву повітрю 0,24.

Tesla Model X - вид зпереду

Tesla Model X – вид зпереду

Найбільш “екзотичним” елементом Model X – є двері Falcon Wings (Крила Яструба), які надають легкий доступ до другого та третього ряду сидінь навіть при щільній парковці.

Model X буде пропонуватися у шести- або семидверному виконанні (конфігурація 2+3+2 та 2+2+2 відповідно). Третій ряд сидінь може складатися, якщо він не потрібен. Другий ряд спроектований для «максимального комфорту пасажирів та їх ніг» та є «витвором мистецтва». Принаймні, так вважають у компанії Tesla.

Стійкості при русі додає низький центр тяжіння завдяки акумуляторній батареї, розташованій у підлозі.

Сама структура кузова дуже міцна, а напівпорожній передній відсік (немає бензинового двигуна) здатен поглинати значну кількість енергії при фронтальному зіткненні.

Model X матиме дві модифікації: з 259- та за 503-сильним електромотором. У першому варіанті розгін до «сотні» (точніше, до 98 км/год) займає 4,8 с, у другому – 3,8 с.

Запас автономності кросовера становить приблизно 414 км.

Tesla Model X - салон

Tesla Model X – салон

У продаж Model X надійде у другому півріччі 2016-го.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *