Експерти назвали реальний запас ходу нового Nissan Leaf

2018 Nissan Leaf
Агентство з охорони навколишнього середовища США (EPA), яке стежить за виконанням екологічних норм, в тому числі займається сертифікацією автомобілів, встановило для Nissan Leaf останнього другого покоління офіційний запас ходу в 151 милю (243 км).

Це саме те відстань, яку популярний електрокар може проїхати на одному заряді акумуляторної батареї ємністю 40 кВт год. Таким чином, фактичний показник виявився навіть більшим, ніж заявлені 150 миль (241 км) за ЕРА.

Варто відзначити, що американська методика ЕРА є максимально наближеною до реальних експлуатаційних умов, тому цифру в 243 км можна вважати гарантованим запасом ходу.

Для порівняння: за новим європейським циклом руху (New European Driving Cycle) новий Leaf повинен проїжджати без підзарядки 378 км, однак результати NEDC досить умовні і годяться, скоріше, для порівняння різних моделей.

Додамо, що електромобіль другого покоління, який показав себе набагато популярнішим за попередника, днями завоював свою першу нагороду: авторитетний автомобільний журнал What Car? назвав його Електромобілем Року.

Сіма роками раніше модель вже перемагала в схожій номінації Ultra Low Carbon Award (автомобіль з найнижчим рівнем викидів СО2) від того ж видання.

Nissan Leaf без перебільшення можна назвати «зоряним» автомобілем, – в його арсеналі всього 114 різних нагород.

Фото – Nissan

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *