Citroen оновив вени C4 Picasso та C4 Grand Picasso

Компанія Citroen оновила дует своїх компактенів C4 Picasso та C4 Grand Picasso за три роки з моменту їх ринкового дебюту. Зовні моделі зазнали невеликих змін, а от технічне оснащення салону стало більш технологічним, як повідомляють у автовиробника.

Від попередників новинки відрізняє дещо інше оформлення передньої частини, нова задня оптика з «3D-ефектом». Крім того, на вени поставили нові колісні диски (17ʺ) та добавили три нових кольори кузовів.

Обидві новинки отримали фірмову мультимедійну систему 3D CITROËN Connect Nav останнього покоління з 7-дюймовим сенсорним дисплеєм. Повідомляється, що вона забезпечує більш стабільний зв’язок із супутником при русі, ніж попередній комплекс.

Мультимедийна система 3D CITROËN Connect Nav

Мультимедийна система 3D CITROËN Connect Nav

Picasso також оснастили системою Hands-Free Tailgate, аналогічно тій, що використовує на своїх моделях Ford. Мова йде про відкриття двері багажника рухом ноги під заднім бампером – це дійсно зручно, коли в руках пакунки.

Компактвени отримали адаптивний круїз-контроль з функцією обмеження швидкості та систему попередження при порушенні рядності руху. Крім того, оновлені C4 Picasso та C4 Grand Picasso оснащені системою моніторингу сліпих зон, «будильником» водія при русі та активною системою гальмування.

Під капотом у венів розмістили модифікований двигун PureTech 130 S&S EAT6 робочим об’ємом 1,2 літра. Трансмісія – автоматична.

Оновлені C4 Picasso та C4 Grand Picasso надійдуть у продаж вже цим літом.

Фото – Citroen

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *