Citroen електрифікує свої моделі

PSA Group підштовхує свої бренди до електрифікації. У найближчі шість років на більшості автомобілів компанії з’являться електричні або гібридні силові установки.

Зокрема, Citroen готується електрифікувати свої моделі. Генеральний директор Citroen Лінда Джексон пообіцяла, що на початку наступного десятиліття буде доступний широкий вибір повністю електричних і плагін-гібридних моделей Citroen.

Представляючи оновлений хетчбек Citroen C4 Cactus пані Джексон зазначила:

З 2023 року 80 відсотків наших автомобілів будуть електрифіковані або стануть PHEV (плагін-гібридними електричними транспортних засобами).

Більш детальної інформації поки немає, невідомо, скільки всього електричних і гібридних моделей, що підключаються, Citroen зможе запропонувати в Європі.

Бос Citroen навела у приклад китайський попит на плагін-гібридні транспортні засоби, назвавши його каталізатором для розвитку електричного напрямки в компанії. Оскільки Китай пішов шляхом електрифікації автомобілів, Citroen повинен бути готовий запропонувати найбільшому в світі китайському авторинку свої електромобілі та гібриди.

Нагадаємо, що нещодавно французька компанія офіційно представила серйозно оновлену модель C4 Cactus. Автомобіль 2018 модельного року перестав позиціонуватися як кросовер і став п’ятидверним хетчбеком. Він отримав радіаторну решітку в стилі останніх Citroen, нові бампери і задні габаритні ліхтарі.

При цьому автомобіль практично позбувся своєї головної «родзинки» – захисних накладок Airbump. Їх прибрали спереду і ззаду, а також з дверей, залишивши такі панелі тільки в нижній частині кузова.

Джерело – Auto Express

Фото – Citroen. На фото – 2018 Citroen C4 Cactus

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *