Chevrolet Volt став другим за популярністю гібридом в Україні

2016 Chevrolet Volt

Минулого вересня Chevrolet Volt вийшов на другу сходинку в Україні за популярністю в сегменті гібридів.

За даними маркетингового агентства IRS Group, «зелений» седан придбали 48 чоловік. Таким чином, Chevrolet Volt серед гібридів поступається лише Toyota RAV-4 Hybrid. Власником кросовера у вересні став 81 покупець.

Ціна питання

Chevrolet Volt в Україну офіційно не постачається, тому на ринку присутні тільки вивані авто. У залежності від року випуску та пробігу вартість Вольта лежить у діапазоні від 13 до 30 тисяч доларів США.

Модель, нагадаємо, виробляється з 2011 року і сьогодні на ринку присутнє вже друге покоління Volt.

2016 Chevrolet Volt

2016 Chevrolet Volt – друге покоління


Особлива гібридна трансмісія

Говорячи про Chevrolet Volt, інженери General Motors уникають терміну “гібрид”. Volt, з точки зору автовиробника, це “електричний транспортний засіб, оснащений бензиновим двигуном внутрішнього згоряння, що працює як генератор”. Лише в деяких випадках ДВЗ допомагає електромотору на високих швидкостях або для підвищення продуктивності.

Запас ходу та економічність

Це головний козир Chevrolet Volt. Автівки першої генерації на одній електротязі долали до 60 км, другої – до 85 км. ДВЗ дозволяє збільшити запас автономності Вольта до 610-680 км.

Навіть, коли бензиновий двигун працює, він не буде безпосередньо обертати колеса автомобіля. Насправді, він крутить мотор-генератор, від якого електроенергія подається до тягового електродвигуна і до батарей.

Таким чином, ДВЗ весь час працює на низьких оборотах (часто – на холостих, але не більше 3200 оборотів в хвилину), витрачаючи мінімум палива. Власники запевняють, що середня витрата бензину становить 5-6 літрів на 100 км, в економічному режимі гібрид – 2-3 літра.

Загальна ситуація на «зеленому» авторинку України

Щоб закрити тему вересневого продажу гібридів в Україні, додамо, що на третій сходинці після Toyota RAV-4 Hybrid та Chevrolet Volt опинилася Toyota Prius. Її придбали 27 автовласників.

2016 Toyota Prius

2016 Toyota Prius


В сегменті електрокарів ситуація серед лідерів не змінилася:

  1. Nissan Leaf – 267 од.
  2. BMW i3 – 22 од.
  3. Renault Kangoo – 20 од.
  4. Tesla Model S – 20 од.

Протягом вересня в Україні зареєстровано 734 електрокара та гібрида, що на чверть менше ніж у серпні 2018 року.

За матеріалами IRS Group

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *