Chery обіцяє швидкісний 5G зв’язок в автомобілях в найближчі роки

На автосалоні в  Пекіні, що проходить в ці дні, суббренд Jetour (належить Chery) презентує прототип кросовера X, на якому впроваджені передові технології зв’язку. Йдеться про можливість підключення в автомобілях до мобільного вісокошвидкістного зв’язку п’ятого покоління (5G).

У компанії заявили, що на базі даного концепту будуть розроблені товарні версії двох SUV – 7-місцевого Jetour X90 і купеподібного 5-місцевого Jetour X95.

Jetour X виглядає цілком футуристично: роздуті крила, гострі грані, LED-оптика у формі блискавки, колісні диски на 22 дюйми, камери на місці бічних дзеркал. У концепта тоновані стекла і приховані дверні ручки. Мабуть, інтер’єр новинки нам поки не покажуть.

Jetour X підтримує стандарт 5G. Його оснастили iPeL (Intelligent Platform e-network Light) – розумною платформою з функцією біометричного розпізнавання особи користувача.

У Китаї мають намір впровадити мережу 5G для комерційних цілей в 2020-2021 роках. А поки найближчим часом в цій країні запустять пілотні проекти з тестування п’ятого покоління мобільного зв’язку.

Плани Chery на свій суббренд амбітні: до 2022 на ринок повинні вийти 4 кросовера, 3 мінівена і кілька електрокарів (в тому числі і на водневих паливних елементах) від Jetour.

Джерело: Колеса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *