BMW розпочне презентацію відродженої 8-ї серії з потужного спорт-седана

На автосалоні в Женеві, який відкриє свої двері вже 6 березня, однією з найяскравіших і очікуваних новинок, безумовно, стане «гарячий» седан BMW 8-series. Компанія вже опублікувала інтригуючі рендери свого нового спорт-флагмана, повідомляє Automotive News Europe.

BMW M8 стане першою моделлю з відродженої 8-ї серії, яку покажуть публічно. Рішення вперше вийти в світ з найпотужнішою модифікацією нової моделі є цілком логічним, з огляду на той факт, на який сегмент ринку націлилися баварці. Однак про це трохи нижче.

Поки мова йде про концепт, чекати товарну версію залишилося недовго. Більшість фахівців вважають, що серійну «вісімку» BMW офіційно представлять вже цього літа, а на ринок вона надійде в кінці 2018 року.

За попередньою інформацією, на прототип, який привезуть на Женевське мотор-шоу, буде оснащений битурбо-вісімкою з віддачею близько 600 к.с.

Фактично, 8-а серія проектується на базі седана 7-ої серії, точніше на базі його топової версії. У конструкції кузова і платформи нової моделі широко використовуються алюмінієві сплави і карбон, що помітно знижує її масу.

Взагалі кажучи, 8-series, позиціонується як «чотирьохдверне купе». Крім версії Gran Coupe, BMW також розробляє кабріолет. Відкрита версія дебютує на початку 2019 року.

Автомобілі 8-й серії потіснять в модельній лінійці менші за розмірами сучасні «шістки». Представники нового сімейства будуть більш розкішними і більш дорогими, ніж машини 6-ї серії.

Головними суперниками BMW 8-series у автовиробника бачать Porsche Panamera, Bentley Continental GT coupe і Mercedes-Benz S-Class coupe.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *