BMW готує реального конкурента для Tesla Model S

Компанія BMW продовжує активно розвивати свій суббренд «i», під яким вона розробляє, виробляє і продає електрокари. Черговою новинкою в цій лінійці стане седан i4, який повинен скласти серйозну конкуренцію американській Tesla Model S.

BMW i4 стане першим з дванадцяти електричних моделей, які баварський автовиробник має намір вивести на ринок до 2025 року. Швидше за все, в його основі буде лежати BMW 4-Series, але це наше припущення.

Взагалі кажучи, BMW має намір повністю електрифікувати свою лінійку. Тобто згадані 12 моделей стануть лише половиною плану, за яким в кожному сімействі марки буде чисто електрична версія.

До слова, компанія вже зарезервувала в патентному відомстві індекси від i1 до i9 і від iX1 до iX9 (для електричних кросоверів).

Коли з’явиться серійний BMW i4, поки невідомо. Спочатку буде представлений електричний Mini, потім електричний кросовер X3, після серійне втілення концепту BMW iNext. У виданні Motor1 припускають, що прототип-провісник i4 німці можуть показати вже цієї осені на Франкфуртському автосалоні.

Приблизно половина запланованих електромобілів BMW будуть оснащуватися акумуляторною батареєю п’ятого покоління. Повідомляється, що при економному стилі водіння вона може забезпечити запас ходу до 700 км на одній зарядці.

На фото: купе 2018 BMW 4-Series

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *