Автосалон у Франкфурті відкрився: глядачів чекають знакові прем’єри

Сьогодні, 12 вересня 2017 року відкрито 67-й Міжнародний автосалон у Франкфурті IAA Cars 2017. Цього року свої новинки представляють близько тисячі компаній з 39 країн. Відбудеться 228 світових прем’єр, 64 з яких – європейські.

Захід проходить під гаслом «Майбутнє зараз». На мотор-шоу 2017 року упор зроблений на електрокари, цифрові технології та дорожній рух у великих містах. Окремий стенд New Mobility World присвячений інтелектуальним технологіям майбутнього.

У четвер, 14 вересня відбудеться офіційна церемонія відкриття, на якій виступить канцлер ФРН Ангела Меркель. Але преса вже допущена в демонстраційні зали. У суботу, 16 вересня автосалон розкриє двері для всіх бажаючих.

Спеціальна експозиція присвячена класиці «диких 70-х». Місце на автошоу знайшлося і беспилотникам, і мінікарам, і звичним автівкам з двигуном внутрішнього згоряння, в тому числі позашляховикам, які відвідувачі зможуть випробувати на трасі, спеціально підготовленій для цієї мети.

Прем’єр багато, і всі вони заслуговують на увагу. Це і нова Renault (Dacia) Duster, і третє покоління розкішного Porsche Cayenne, і Toyota Land Cruiser Prado після рестайлінгу, і найменший в лінійці Volkswagen кросовер Т-Roc, і великий кросовер BMW X7, китайські новинки для європейського ринку, безліч концептів.

Втім, деякі великі автовиробники відмовилися брати участь у IAA 2017. Наприклад, до Франкфурта не приїхала Volvo.

2018 Porsche Cayenne

2017 BMW X7 iPerformance Concept

2018 Volkswagen T-Roc

2018 Dacia Duster

Міжнародне автошоу IAA в Німеччині веде свою історію з 1897 року. Спочатку стартувало в Берліні, з 1951 року проводиться у Франкфурті-на-Майні. З 1991 року виставку розділили на дві частини: легкові автомобілі експонують у Франкфурті, а комерційні моделі переїхали до Ганновера.

Франкфуртський автосалон чергується c Паризьким. Минуле IAA Cars 2015 стало рекордним, в якому взяли участь 1,1 тис. компаній з 39 країн. Його відвідало 932 тис. осіб, і відбулося 83 дебюта.

Фото вгорі – MB-one

Фото автівок від автовиробників

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *