Автопром Німеччині торік відзначився суцільними рекордами

Автосалон Volkswagen
Автомобільна промисловість, яка є однією з ключових галузей економіки ФРН, увійшла в новий рік на потужному підйомі. Практично всі ключові марки, які належать німецьким автовиробникам, завершили 2014 рік з рекордними показниками продажів.

Найбільш знаковий рекорд досягнутий Volkswagen Group. За всю історію світової автомобільної промисловості жодна компанія за один рік ще не продавала більше 10 мільйонів автомобілів. В цілому під 12 брендами, що входять до Групи VW, було реалізовано 10,14 млн. легкових і вантажних авто. У Volkswagen є всі шанси стати найбільшим в світі автовиробником. Зараз всі чекають дані від компанії Toyota.

Група BMW також вперше в своїй історії реалізувала більше 2 мільйонів автомобілів. Рекорди встановлені марками BMW (продано 1,8 млн. автівок, + 9,5%) і Rolls-Royce (більше 4000 екземплярів).

Свій черговий корпоративний рекорд встановив концерн Daimler. Під маркою Mercedes-Benz було реалізовано 1,65 млн. авто (+12,9%).

Помітно поліпшилися ринкові позиції у німецьких підрозділів компаній із США. На 6,8% зросли продажі у Ford Europe і на 3% – у Opel, що належить General Motors.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *