Audi A6 Allroad наступного покоління проходить дорожні випробування в Альпах

Фотошпигуни вперше зняли 2020 Audi A6 Allroad під час тестів в Альпах. Його, ймовірно, офіційно розсекретять в наступному році. Автомобіль зможе скласти конкуренцію Volvo V90 Cross Country і Mercedes E-Class All-Terrain, пише видання Motor1.

Маскування приховує типові риси Allroad, такі, як пластикові накладки на кузов, але, придивившись ближче, побачимо міцні колісні арки. Щоб зрозуміти, як буде виглядати новинка без камуфляжу, досить глянути на стандартний Audi Avant.

Quattro-модель успадкує більшу частину обладнання від стандартного A6 Avant, як і багажник об’ємом 565 літрів. У Avant складені в пропорції 40: 20: 40 задні сидіння збільшують вантажний відсік до 1680 літрів. Те ж можна очікувати і на Allroad, але завдяки піднятій підвісці автівка cтане універсальнішою.

Крім пластикових накладок на кузов, нових коліс і збільшеного дорожнього просвіту моделі будуть відрізнятися рейлингами на даху. Це не кидається в очі, але на Allroad вони вище посаджені, а на Avant виглядають вишуканішими.

Allroad – не єдиний автомобіль на базі Audi A6, який компанія зараз тестує. Судячи зі шпигунських знімків, S6 Avant і RS6 Avant також знаходяться в розробці. До кінця 2020 їх усіх повинні запустити у виробництво, слідом за дебютом стандартного седана A6 і A6 Avant на початку цього року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *