Аналіз продажів автомобілів в Китаї: квітень 2018 року

2018 Nissan Sylphy
Всупереч прогнозам низки аналітиків, авторинок Китаю і не думає сповільнюватися. Квітень 2018 року стало зайвим тому доказом. Минулого місяця в КНР було продано 1,9 млн. атомобілів, що на 14,2% більше, ніж за цей ж місяць в 2017 році. З початку року авторинок виріс на 6,2% до 7,9 млн. автомобілів.

Продажі кросоверів і позашляховиків в Китаї ростуть як на дріжджах: +19,3% і 807 тис. продажів. Сегмент седанів збільшився на 14,6% – продано більше 960 тис. таких авто. Це найвищий показник зростання за рік, повідомляє CarSaleBase.com.

Попит на електромобілі та гібридні авто в Китаї також швидко збільшується. Продажі EV виросли на 127% до 65 тис. електрокарів, в той час як гібридні авто додали 195%. Вибір на них зупинили 17 тис. чоловік. За чотири місяці 2018 року китайські автодилери поставили близько 225 тис. EV і PHEV, що на 149% більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Частка іноземних брендів в квітні склала майже 59%, що є найвищим показником імпорту з вересня минулого року. 11,6% китайського ринку займають моделі американських марок. Частка “японців” – 17,6%, “європейців” – 23,0%.

У рейтингу моделей варто відзначити історичну першу перемогу Nissan Sylphy (на фото вгорі). До п’ятірки лідерів також увійшли кросовери Haval H6 і Baojun 510, багатомісячний лідер мінівен Wuling Hongguang, а також седан Volkswagen Lavida.

Найпродаваніший новачок на китайському ринку – кросовер Baojun 530. Модель продається менше року, але вже зайняла 27 місце.


Серед європейських брендів лідирує Volkswagen. Прекрасно продаються моделі “Великої німецької трійки” (Audi, Mercedes-Benz і BMW). Кросовери Kodiaq і Karoq допомогли продажам Skoda.

Серед американських брендів краще за всіх справи йдуть у Buick і Chevrolet, серед японських – Honda, Toyota і Nissan.

Що стосується китайських брендів, то тут продовжує свій потужний наступ Geely. Найближчий конкурент марки – Baojun – відстає дуже істотно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *