400-сильний VW Golf все ж встане на конвеєр

Концептуальний хетчбек Golf R400, представлений німецькою компанією навесні цього року, буде запущений у серійне виробництво. Кінцева віддача двигуна поки невідома, але, за деякими даними, вона складе не менше 400 к.с.

VW Golf R400 стане своєрідним унікумом в модельному ряду компанії Volkswagen. Справа в тому, що таку вагому віддачу німецькі інженери збираються отримати від турбованого мотора об’ємом всього 2 літри.

Таким чином, не виключено, що запланований до виробництва двигун стане рекордсменом VW за потужністю. Цікаво, що його віддача може не обмежитися цифрою 400.

За даними видання Car, в VW поки ще не вирішили, наскільки серйозным буде форсирування мотора, але в графі “потужність” у серійного хетчбека Golf R400 стоятиме цифра від 400 до 420 к.с.

Окрім нового двигуна, найпотужніший Golf отримає власний аеродинамічний обвіс в традиційному для Golf GTI і Golf R стилі, доопрацьовану підвіску і потужні гальмівні механізми. При цьому довжина колісної бази і ширина колії супер-хетча залишаться тими ж самими – інше рішення спричинило б за собою необхідність дорогої модернізації виробничої лінії.

Дебютувати серійний VW Golf R400 повинен восени наступного року на виставці у Франкфурті, а перші товарні екземпляри потраплять до шанувальників німецьких хот-хетчів до грудня. Очікується, що вартість новинки не перевищить 50 000 євро.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *